Hakkımızda

Primer Fizyoterapi Merkezini diğerlerinden ayıran şey bugüne kadar edindiğimiz  saygın ve lider sağlık kuruluşu olmamız ve kişiye özel hasta-fizyoterapist  deneyimi sunmamızdır.graphic-6.png

WhatsApp Image 2022-08-01 at 14.21.43

Primer Fizyoterapi Merkezine Hoş Geldiniz…

Primer Fizyoterapi Merkezini diğerlerinden ayıran şey bugüne kadar edindiğimiz saygın ve lider sağlık kuruluşu olmamız ve kişiye özel hasta-fizyoterapist deneyimi sunmamızdır. Merkezimizi ziyaret ettiğinizde birinci sınıf ilgi ve hizmet görmeyi bekleyebilirsiniz. Alanında Uzman fizyoterapistlerimiz ve ilgili klinik personel size olağanüstü bir sağlık hizmeti deneyimi sunar. Primer, fizyoterapi alanında güler yüzlü ve kaliteli hizmeti sunarak en kısa sürede maksimum fonksiyonel seviyeye ulaşmanızı amaçlar. 

Güvenli ve yüksek standartlı hizmet veren ekibimiz, fizyoterapi konusunda Türkiye’nin en iyi fizyoterapistleri sağlık yöneticisi ve tıbbi sekreterden oluşmaktadır. Tedavi, hastanın doktor tarafından belirlenen tanısına uygun olarak kişiye özel planlanmalı ve bu doğrultuda bir tedavi programı izlenir. Uzman fizyoterapistler tarafından, manuel terapi teknikleri ve en modern fizik tedavi yöntemleri uygulanır.

WhatsApp Image 2022-08-01 at 14.21.43 WhatsApp Image 2022-08-01 at 14.21.36  WhatsApp Image 2022-08-01 at 14.21.37

Videolarımız

Youtube Videolarımız


https://youtu.be/wiYmZ5tGGVohttps://youtu.be/MhnBTZjkkEI

Mesaj Gönder
WhatsApp Destek Hattı
Primer Terapi WhatsApp Hattı
Merhaba🙌😊 Size Nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now ButtonHızlı Arama